Ultra Lens
Ultra Lens

Ultra Lens – wysoki kontrast

Okulary sportowe z soczewkami w technologii ULTRA LENS pozwalają na uzyskanie zupełnie nowych wrażeń z otoczenia – zwiększają kontrast, podkreślają kolory i poprawiają widoczność obiektów.

W zależności od przeznaczenia i zastosowania, soczewki ULTRA LENS wzmacniają określone gamy kolorystyczne sprawiając, że obiekty stają się wyraźne i zwiększa się zasięg dostrzegania i rozróżniania elementów otoczenia.

We współpracy z zawodowymi sportowcami producenci SWANS zgromadzili i zbadali dane dotyczące różnych dziedzin sportu – stosowanego sprzętu sportowego oraz warunków i odpowiednio do tych danych opracowali technologię soczewek ULTRA LENS optymalną dla okularów o różnym zastosowaniu.

Soczewki ULTRA LENS dla wędkarzy – w tych soczewkach widoczność jest dobra nawet w słabych warunkach oświetlenia jak wczesny poranek czy zmierzch czy wtedy, gdy rzuca się przynętę w miejscu zacienionym drzewami. Wzmocnienie kontrastu kolorów pozwala na łatwiejsze dostrzeganie i rozróżnianie obiektów pod wodą.

Soczewki ULTRA LENS dla narciarzy i snowboardzistów -  przez soczewki ULTRA LENS w goglach widać doskonale wszelkie załamania i nierówności terenu nawet przy słabych warunkach oświetleniowych. Przy zmiennej pogodzie w górach (zachmurzenie, opady śniegu, mgła) bardzo ważne jest zapewnienie dobrej widoczności. Soczewki Ultra Lens umożliwiają szybką adaptację oka do często zmieniających się warunków podczas przejazdów przez miejsca zadrzewione (backcountry, itp.) czy podczas jazdy po muldach.

Soczewki ULTRA LENS dla golfistów – umożliwiają śledzenie piłki wybitej w przestrzeń pola golfowego, gdzie dominują kolory niebieskie i zielone. Soczewki Ultra Lens w okularach dla golfistów wyraźnie podkreślają kolor piłki, natomiast tonują kolory otoczenia, przez co widziane kolory są bardziej naturalne dla oka – dzięki temu nawet długotrwałe patrzenie przez okulary nie męczy wzroku, a noszenie okularów jest komfortowe.

W naszej ofercie są okulary przeciwsłoneczne z soczewkami Ultra Lens we wszystkich proponowanych modelach (Strix-H, Sou-2, Sou Feel i Airless-Leaf Fit).

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl