GOGLE ZIMOWE SWANS: Przejrzystość, komfort i poczucie bezpieczeństwa
GOGLE ZIMOWE SWANS: Przejrzystość, komfort i poczucie bezpieczeństwa

GOGLE ZIMOWE SWANS:  Przejrzystość, komfort i poczucie bezpieczeństwa

Soczewki w goglach SWANS są wykonane z poliwęglanu o doskonałej przejrzystości i odporności na uderzenia. Są wysoce ognio- i termoodporne. 

Czy wiesz, że ten sam rodzaj żywicy, który jest wykorzystywany do produkcji wyposażenia kuloodpornego czy osłon kabiny samolotu, jest przetwarzany w zaawansowanym procesie technologicznym w celu uzyskania soczewek SWANS o doskonałych właściwościach optycznych?

Soczewki SWANS nie tylko zatrzymują ponad 99,9% szkodliwego promieniowania UV, chronią oczy przed śniegiem i pyłem, ale posiadają też wiele innych funkcji spełniających wysokie wymagania użytkowników:

  • soczewki ULTRA LENS – dzięki tej technologii uzyskuje się wysoki kontrast, co znacznie poprawia wyrazistość kształtów i kolorów widzianego obrazu i przekłada się na znakomitą widoczność

Zobacz gogle Ultra Lens  i gogle Ultra Lens Fotochromowe 

  • soczewki polaryzowane – tłumią oślepiające odblaski i zapewniają przejrzysty widok

Zobacz POLARYZOWANE  gogle ROVOgogle ROVO MIT albo gogle HELI Mirror !

  • soczewki z powłoką Claritex Coat – zabezpieczają przed osadzaniem się wody, potu i brudu, utrzymując komfortową przejrzystość

Zobacz dowolne gogle ROVO lub RIDGELINE – wszystkie modele mają powłokę Claritex Coat!

  • soczewki fotochromowe – w zależności od warunków oświetleniowych automatycznie się przyciemniają lub rozjaśniają dostosowując się do każdej pogody, chroniąc przed odblaskiem w słońcu i zapewniając dobrą widoczność przy pochmurnej aurze.

Zobacz fotochromowe gogle RIDGELINE albo fotochromowe gogle ROVO

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl