Igrzyska Paraolimpijskie Tokio 2020
Igrzyska Paraolimpijskie Tokio 2020

Dobiegają końca Igrzyska Paraolimpijskie Tokio 2020.

Za nami wielkie emocje śledzenia zmagań parasportowców, którzy ze względu na rozwój epidemii COVID-19 mieli wyjątkowo trudne warunki na przygotowanie. Gratulujemy wszystkim Reprezentantom Polski i doceniamy ich wysiłek! Na Paraolimpiadzie w Tokio Polacy zdobyli w sumie 25 medali. 

W celu zapewnienia sprawiedliwego współzawodnictwa parazawodnicy są klasyfikowani według posiadanych ograniczeń na różne kategorie. W konkurencjach pływackich istnieje ogólny podział na 3 rodzaje upośledzeń: fizyczne, psychiczne i wzroku, i dalej na bardziej szczegółowe kategorie. 

Yamamoto Kogaku, producent marki SWANS, od kilku lat jest oficjalnym dostawcą sprzętu na Igrzyska Paraolipmpijskie. Oferuje całkowicie zaciemniające okulary pływackie dla zawodników kategorii z największym upośledzeniem wzroku S11, czyli niewidomym i prawie niewidomym. Dla wyrównania szans zawodnicy tej kategorii są zobowiązani do stosowania okularów całkowicie blokujących dostęp światła.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom parapływaków SWANS od 2012 roku produkuje okulary całkowicie zaciemniające o identycznym designie co startowe okulary pływackie ogólnego zastosowania. Można je obejrzeć pod tym linkiem  https://www.swans.co.jp/en/product/swimgoggle/list/?&scene%5B%5D=7#result

 

 

 

czytaj całość »
Na rower ze SWANS - nagrody dla uczestników maratonów M LIGA
Na rower ze SWANS - nagrody dla uczestników maratonów M LIGA

Korespondencyjne maratony rowerowe M LIGA we współpracy ze SWANS

Przez wiosenne miesiące amatorzy dwóch kółek trenowali indywidualnie lub w podgrupach, a wiele imprez zostało odłożonych w czasie lub odwołanych z powodu pandemii koronawirusa.

Biorąc pod uwagę te ograniczenia Stowarzyszenie miłośników kolarstwa, Mała Liga XC (M LIGA), przeprowadziło w ostatnich miesiącach cykl Korespondencyjnych Maratonów MTB

Uczestnicy wyścigów samodzielnie rejestrowali trasy i czas przejazdów na wyznaczonych odcinkach. Start i meta były wirtualne, ale rywalizacja prawdziwa - tym bardziej, że w umówionym okresie trwania maratonu zawodnicy mogli wielokrotnie poprawiać swój wynik.

SWANS ufundowało dla uczestników cyklu maratonów M LIGA 3 pary okularów sportowych STRIX-I - z soczewkami ULTRA LENS, z polaryzacją oraz z wodoodporną powłoką Claritex Coat. Wszystkie modele posiadają obustronną powłokę anty-refleks. Losowanie nagród odbędzie się w najbliższych dniach. 

http://mliga.pl/korespondencyjny-cykl-m-liga-mtb-maraton/

http://mliga.pl/super-nagrody-w-korespondencyjnych-cyklach-m-ligi/

czytaj całość »
Soczewki MIT Lens - Lustrzanka nie do zniszczenia
Soczewki MIT Lens - Lustrzanka nie do zniszczenia

Soczewki MIT lens od SWANS to pierwsze na świecie soczewki z powłoką lustrzaną, która się nie zdrapuje!!!

  • nowa rewolucyjna technologia MIT Insert Tech. (MIT)
  • powłoka lustrzana jest umieszczana pomiędzy 2 soczewkami z poliwęglanu
  • skuteczna ochrona przed zdrapaniem czy porysowaniem powłoki lustrzanej

Okulary pływackie z soczewkami MIT Insert Tech. są dostępne w naszym sklepie! Sprawdź modele startowe VALKYRIE Mirror MIT Premium Anti-Fog oraz na wody otwarte ASCENDER Mirror MIT Premium Anti-Fog.

 

czytaj całość »
Premium Anti-fog
Premium Anti-fog

Premium Anti-Fog (PAF) – powłoka anty-mgłowa klasy premium

To nowa technologia wytwarzania powłok zabezpieczających przed parowaniem okularów sprawdzona w czasie trwających przez 1 rok testów pływackich.

czytaj całość »
Ultra Lens
Ultra Lens

Ultra Lens – wysoki kontrast

Okulary sportowe z soczewkami w technologii ULTRA LENS pozwalają na uzyskanie zupełnie nowych wrażeń z otoczenia – zwiększają kontrast, podkreślają kolory i poprawiają widoczność obiektów.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl